9 راه رسیدن به رویای خود

۹ راه رسیدن به رویاهایتان

۹ راه رسیدن به رویاهایتان

 

اگر شما الان در سایت کیمیای ذهن قرار دارید مطمینا رویایی در ذهن خود دارید یا تصمیم گرفته اید که زندگی خود را تغییر دهید و به موفقیت برسید تصمیم گرفته اید با تمام کسانی که زندگی خود را به بطالت میگذرانند متفاوت باشید برای زندگی خود برنامه ریزی کنید رویا های خود را بچینید و بر طبق آن ها جلو روید تا به موفقیت برسید اگر شما همچین تصمیمی گرفته اید بهتون تبریک میگم رسیدن به رویاهایتان جاده ی پر فراز و نشیبی داره با کلی نکته و قانون که باید آن ها را شناخت و بهشون عمل کرد ما هم در این مقاله از کیمیای ذهن قصد داریم تا ۹ راه رسیدن به رویاهایتانرا برای شما بازگو کنیم تا در این راه پر فراز و نشیب از آن کمک بگیرید و به رویاهایتان دست یابید پس با ما همراه باشید…

اگر رویایی در سر دارید، این موارد عملی را برای شروع، کارآمدی، کمک گرفتن و انگیزه در نظر بگیرید:

۱٫ به اندازه کافی فکر کن

این افکار شما هستند که زندگی شما را تشکیل میدهند و با شما با افکارتان میتوانید به هر آنچه که در این دنیا میخواهید برسید هرچقدر بزرگ یا هرچقدر کوچک بوده باشند پس سعی کنید هر روزه برای رسیدن به رویاهایتان آنها را در ذهنتان پرورش دهید به آنها فکر کنید راه های رسیدن به آن ها را پیدا کنید چه مشکلاتی در پیش رو دارید و چطور میتوانید آنها را از میان بردارید و کلی چیز های دیگر که میتوانید به آنها فکر کنید پس اولین راه رسیدن به رویاهایتان فکر کردن درباره آن است.

سه دلیل را بنویسید که شما را متقاعد کرده است که رویای بزرگ خود را نداشته باشید سه دلیل که شما را از رسیدن به رویاهایتان باز میدارد در صورت اتفاق افتادن هر یک از این موارد بدترین آنها را در نظر بگیرید آیا از رویایتان دست میکشید؟

اگر آره پس بیخیال این مقاله شید ولی اگر نه پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا بقیه راه ها را هم بهتون معرفی کنم.

۲٫ برنامه ریزی کنید

9 راه رسیدن به رویای خود

برنامه ریزی کردن یکی از مراحل مهمی است که تمامی افراد موفق و ثروتمند در رسیدن به رویاهایتان رعایت کرده اند آن ها از اول صبح با برنامه ریزی قبلی از خواب بیدار میشوند و تا آخر شب و لحظه ی خوابیدنشان با برنامه جلو میروند پس شما هم حتما قبل از خواب برای فردایتان و رسیدن به رویاهایتان برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید هر چه سریع تر به آنها برسید.

۳٫ درباره آن صحبت کنید.

صحبت کردن با دوستان خود و یا خانواده و یا هر کسی که با آن راحت هستید قطعا کمک زیادی به شما در رسیدن به رویاهایتان خواهد کرد. از سه دوست یا مربی مورد اعتماد برای رویا های خود نظرشان را بپرسید. آنها حتی ممکن است سعی کنند شما را نفی کنند. دلسرد نشوید فقط دلایل آنها را اولویت های اولی که باید حل کنید، در نظر بگیرید.

۴٫نتیجه را در نظر بگیرید

رسیدن به رویاهایتان کار آسانی نیست کلی فراز و نشیب و مشکلات و سختی ها دارد که ممکن است شما را در این راه دلسرد کند به همین خاطر شما باید همیشه برای خود انگیزه ایجاد کنید تا در وسط راه از اهداف و رویاهایتان دست نکشید یکی از این راه ها فکر کردن به نتیجه کار است به این که شما به همه ی اهدافی که میخواسته اید رسیده اید و چقدر لحظه ی دلنشینی است!

۵٫راهنمایی بگیرید.

در دور و اطراف شما ممکن است افراد زیادی باشند که در حیطه کاری شما کار میکنند و یا به موفقیت هایی رسیده اند به سن آن ها دقت نکنید به میزان موفقیتی که به دست آورده اند دقت کنید و از آنها کمک و راهنمایی بگیرید در این راه هر چقدر هم که جوان باشند مطمینا تجربه هایی دارند که میتوانند در اختیار شما قرار دهند و از آن ها در این راه بهره بگیرید.

۶٫مطالعه کنید.

9 راه رسیدن به رویای خود

9 راه رسیدن به رویای خود

همیشه سعی کنید مطالعه داشته باشید در زمینه های مختلف از موفقیت گرفته تا تمام کتاب های تخصصی مختص حرفه شما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمیتوانید در طول هفته مطالعه داشته باشید و مشغله شما زیاد است اشکال ندارد میتوانید آخر هفته از بخشی از تفریح خود بکاهید و به مطالعه بپردازید قطعا در راه رسیدن به رویاهایتان کمک زیادی به شما خواهد کرد.

۷٫ تعادل داشته باشید

رسیدن به رویاها شیرین است مهم است هدف هر کس در این دنیا برای خودش ارزش بسیاری دارد اما به قدری خود را مشغول کارهایتان نکنید که از خانه و خانوادتان دور بمانید قطعا آن ها هم به شما نیاز دارند پس همیشه سعی کنید بین کار و خانواده تعادل را در نظر بگیرید!

۸٫گذشته خود را فراموش نکنید!

شما هر روزه در حال پیشرفت هستید اگر زمانی از خود دلسرد شدید به گذشته تان نگاهی بیندازید قطعا شما به نسبت دیروزتان تفاوت ها و پیشرفت های زیادی داشته اید پس نگاه به گذشته میتواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

۹٫عادت کنید

رسیدن به رویاهایتان را به عادت روزمره زندگیتان تبدیل کنید همان طور که در روز ناخودآگاه تشنه میشوید و آب میخورید یا غذا پس رسیدن به رویاهایتان هم باید اینطور باشد در زندگیتان رسیدن به رویاها را در زندگیتان به یک عادت تبدیل کنید و هر روز بی اراده به سمت آن حرکت کنید

ممنون که با این مقاله هم با ما همراه بودید…

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *